Saavutused

Pärnu Linna koolide vahelisel võrkpallivõistlustel I koht

vp2017
Võistkonda kuulusid:
Ruth Kurm
Laura.Riina Altmart
Anu Kivilo
Margaret Kuzovnik
Martina Ritson
Heleri Sepp
Andra Hunt
Õpetaja Inga Drobet

Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis.

Pärnu Ühisgümnaasiumi neiud II koht

vp2017t
Võistkonnas mängisid:
Heleri Sepp
Jete-Mari Külmhallik
Triin Liivaru
Karolin Pröhid
Anu Kivilo
Iris Abdullajev
õpetaja Inga Drobet

Eesti Koolispordi Liidu 2016a. võrkpalli rahvaliiga III koht

jalg1. Kevin Leas ( 1d )
2. Khenor Pae ( 1d )
3. Kevin Saar ( 1d )
4. Raido Ott ( 1d )
5. Uku Kõrre ( 1d )
6. Kenneth Koort ( 1d )
7. Andreas Kallaste ( 1c )
8. Jaan Endrik Kirsi ( 1a )
9. Johannes Vainula ( 1a )
Õpetaja Mehis Merilaine

PÄRNU LINNA KOOLINOORTE MEISTRID JALGPALLIS 2016/2017

jalg1. TAMMEARU SIIM (2D)
2. VEENSALU ENRICO (2D)
3. KANTER JAKO (3D)
4. LAASMÄE KARL-LOUIS (3B)
5. ROOSAAR RASMUS (3D)
6. VAINULA JOHANNES (1A)
7. ARUSALU SANDER ( 2D)
8. LIIV TENAR (2D)
9. MARDISTE MIRKO (2D)
10. KÕRRE UKU (1D)
11. KALLASTE ANDREAS (1C)
12. KAUR JAN-ANDER (2D)
13. PULK NORMAN (3C)
14. RASSMANN ROBIN CHRISTOFFER (3A)
15. OTT RAIDO (1D)
16. LEAS KEVIN (1D)
ÕPETAJA: MEHIS MERILAINE

Pärnu linna koolinoorte korvpalli meistrivõistlused I koht: Pärnu Ühisgümnaasiumi neiud 2015/2016

kpt2016
Võistkonnas mängisid:

1. Kärolin Lannajärv 12a
2. Karin Lääts G1c
3. Carolina Reidma 12a
4. Emmeliine Kallau 12c
5. Karmen Saks G2d
6. Mona Küüts G2d
7. Helina Nõgesmaa G1c
8. Merli Kasemets G3b

Õpetajad Inga: Drobet ja Riina Tshaikovski

Pärnu linna koolinoorte võrkpalli meistrivõistlused I koht: Pärnu Ühisgümnaasiumi neiud 2015/2016

DSC_0717d
Võistkonnas mängisid:

1. Jete – Mari Külmhallik G1c
2. Laura – Riina Altmart G1a
3. Ruth Kurm G1a
4. Anu Kivilo G1d
5. Iris Abdullajev G2d
6. Heleri Sepp G2d
7. Keitlin Sammul G2b
8. Kärolin Lannajärv 12a

Õpetaja: Inga Drobet

Eesti Koolispordiliidu võrkpalli rahvaliiga II koht: Pärnu Ühisgümnaasiumi noormehed 2015/2016

rlp2
Võistkonnas mängisid:
1. Madis Arumäe 3b
2. Johann Saamann 3b
3. Daniel Russ 12a
4. Mihkel Lepaste 1c
5. Rait Tammet 12a
6. Germo Nõgesmaa 12b
7. Klaus Johannes Alexander Aksberg 2b
8. Drew-Brenet Õispuu 3a
Kehalise-kasvatuse õpetaja: Mehis Merilaine

Ühisgümnaasiumi võrkpallineiud saavutasid vabariigis kolmanda koha. 2015/2016

vp3
Võistkonnas mängisid:
Laura-Riina Altmart G1a,
Anu Kivilo G1d,
Kelly Hunt G1d,
Anete Siman G1c,
Keitlin Sammul G2b,
Iris Abdullajev G2d,
Heleri Sepp G2d,
Kärolin Lannajärv 12a,
Marleen Lippmaa 12a.
Õpetaja Inga Drobet

PÄRNU LINNA KOOLINOORTE MEISTRID KORVPALLIS 2015/2016

001_kp

002_kp
Võistkonnas mängisid:
1. Mirko Saluvere 3c
2. Kristian Lenk 3a
3. Olger Antsmaa 3c
4. Raigo Arukask 3a
5. Kaur Kalmus 3c
6. Rait Tammet 12a
7. Germo Nõgesmaa 12b
8. Klaus Johannes Alexander Aksberg 2b
9. Robin Reidma 3a
Õpetajad: Aare Vanatalu, Mehis Merilaine

Pärnu koolinoorte võrkpalli rahvaliiga 2015

Pärnu koolinoorte võrkpalli rahvaliiga – tüdrukud II
Pärnu koolinoorte võrkpalli rahvaliiga – poisid III
1_rlv

3_rlv

4_rlv

5_rlv

II koht Pärnu linna meistrivõistlustel korvpallis 10.-12. klassi neidude hulgas

Meie võistkond saavutas Pärnu linna meistrivõistlustel korvpallis 10.-12. klassi neidude hulgas II koha KHK järel.

Võistkonnas mängisid:
Lannajärv Kärolin,
Reidma Carolina,
Solovjov Kelly,
Jessika Altmann,
Kostabi Karmel,
Rohtla Getlin,
Alliksoo Heleri,
Saks Karmen,
Tjulkin Mirjam,
Pelju Kristel,
Kasemets Merli.
Õpetajad Inga Drobet, Helmi Kommussaar, Riina Tshaikovski

III koht Pärnu linna võrkpalli meistrivõistlustelt 10.-12.klassi neidude hulgas


Brenda Rosenberg
Anette Steinberg
Grete Rebane
Heleri Sepp
Iris Abdullajev
Keitlin Sammul
Triinu-Liis Seerma

Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga võrkpalliturniiril 10. – 12. klassile – I koht!


Meeskonnas mängisid:
Taavi Nõmm
Jaak-Peeter Oja
Drew-Brenet Õispuu
Siim Sisask
Daniel Russ
Aijar Kukk
Gen Annuk
Õpetajad : Mehis Merilaine ja Aare Vanatalu

Korvpallis hõbemedal!

Pärnu linna meistrivõistlustel korvpallis saavutasid meie kooli noormehed hõbemedalid.
Meeskonnas mängisid:
Siim Soovik
Olger Antsmaa
Kaur Kalmus
Reigo Arukask
Germo Nõgesmaa
Mihkel Kirves
Rait Tammet
Õpetajad Aare Vanatalu ja Mehis Merilaine.

Ühisgümnaasiumi noormehed tulid Pärnu linna meistriks!

Pärnu linna koolinoorte võrkpalli rahvaliiga turniiri võitis Pärnu Ühisgümnaasiumi I võistkond koosseisus:
Jaak-Peeter Oja ( 12a )
Taavi Nõmm ( G3a )
Daniel Russ ( 11a )
Aijar Kukk ( 12a )
Genn Aasmets ( 12a )
Gen Annuk ( 12b )
Drew-Brenet Õispuu ( G2a )
Siim Sisask ( G3a )
Õpetajad Aare Vanatalu ja Mehis Merilaine

Neiude II võistkond saavutas III koha

Pärnu Ühisgümnaasiumi neiude II võistkond saavutas III koha Pärnumaa koolinoorte 10.-12.klassi võrkpalli rahvaliigas. I võistkond jäi 6.kohale.

Laura Seos ( G1a )
Janeli Juhalo ( G1b )
Ita Kuusik ( 11a )
Kärolin Lannajärv ( 11a )
Carolina Reidma ( 11a )
Marleen Lippmaa ( 11a )
Cädly Väljamäe ( 11b )
Krista Kivi ( 12b )
Õpetaja Inga Drobet

Eesti Koolispordiliidu korraldatud Sadolin Cup rahvaliiga võrkpallis segavõistkondadele 10.- 12.klass (4 T + 2 P grupp) 2014 – III koht

Võistkonnas mängisid:
Merili Andla 3c, Tiina Veider 3c, Kristen Saarts 3c, Madis Tammsaar 3c, Henri Hanson 3c, Anette Steinberg 2b, Brenda Rosenberg 2a, Rebecka Ester 1a
Õpetajad:
Riina Tshaikovski ja Helmi Kommussaar, Aare Vanatalu

10.- 12.klassi tütarlaste Pärnu linna meistrivõistlused võrkpallis 2014 – II koht

Võistkonnas mängisid:
Merili Andla 3c, Tiina Veider 3c, Eneli Maal 3a, Anette Steinberg 2b, Rebecka Ester 1a, Brenda Rosenberg 2a, Janeli Voll 2c, Anete Juhari 2c
Õpetajad:
Riina Tshaikovski, Helmi Kommussaar

Pärnu linna meistrivõistlused 10.- 12.klassi tütarlaste korvpallis 2014 – III koht

Võistkonnas mängisid:
Jessika Altmann 1a, Loviise Talvaru 1a, Kadi Bekker 1b, Merli Kasemets 1b, Kelly Solovjov 2a, Karmel Kostabi 2a, Kristel Pelju 2c, Mirjam Tjulkin 2c, Killu- Laura Kiin 1a
Õpetajad:
Riina Tshaikovski ja Helmi Kommussaar

Pärnu linna meistrivõistlustel sulgpallis 2013

10. – 12. klassi õpilaste hulgas saavutasid esikoha ja meistritiitli Laura Liiv ja Mirko Saluvere.

Harrastusvõrkpallurite EKSL finaalvõistlus 2013

26.11.13 võitsid Ühisgümnaasiumi 10.- 12. klassineiud harrastusvõrkpallurid EKSL korraldatud finaalvõistlusel Lähtel III koha, karika ja pronksmedalid.
Võistkond mängis koosseisus: Merili Andla, Tiina Veider, Elisabeth Viedehof, Anete Juhari, Janeli Voll, Anette Steinberg, Brenda Rosenberg, Selestin Vaiksaar.
Õpetajad Riina Tshaikovski, Helmi Kommussaar.

Spordivõistluste tulemused Pärnu linnas I õppeveerandil 2013. aastal

10.- 12.klass:

pendelteatejooks 1. koht (Tshaikovski, Kommussaar, Vanatalu)
jalgpall 1. võistkond 1. koht (Vanatalu)
jalgpall 2. võistkond 4. koht (Vanatalu)

8.- 9.klass:

pendelteatejooks 6.koht (Tshaikovski, Kommussaar, Vanatalu)
jalgpall 4. koht (Vanatalu)
orienteerumine 2. koht (Kommussaar, Vanatalu)

6.- 7. klass:

pendelteatejooks 3. koht (Tshaikovski, Kommussaar, Vanatalu)
orienteerumine 4.koht (Tshaikovski, Kommussaar)
3×3 korvpall 4.koht (Tshaikovski)

1.- 5.klass pendelteatejooks:

5.klass 6.koht (Kommussaar, Tshaikovski)
4.klass 1.koht (Lepik)
3.klass 6. koht (Kommussaar)

Krossijooks:

5.klass 5.koht (Tshaikovski, Kommussaar)
4.klass 1.koht (Lepik)

5.klass korvpall 3×3:

korvpall 3×3 2. koht (Kommussaar)

4.- 5. klass orienteerumine:

orienteerumine 1. koht (Kommussaar)






Pärnu linna meistrivõistlused ergomeetrisõudmises 2013

6. – 7. kl. arvestuses 3. koht
8. – 9. kl. arvestuses 3. koht
10. – 12. kl. arvestuses 2. koht

Individuaalselt:

Anett Steinberg 1. koht
Gerlin Triksberg 1. koht
Anna-Liis Pavelson 2. koht
August Vesik 3. koht
Markus Ritson 2. koht
Markus Urban 3. koht

Pärnu linna sisemeistrivõistlused kergejõustikus 2013
Pärnu linna sisemeistrivõistlustel kergejõustikus võistlesid ka Ühisgümnaasiumi kergejõustiklased.
Võistluste tulemused:
PC Jürgen Lohu I koht 60m 8,3
PA Jaagup Retsja II koht 60m 7,25
PA Kristjan Karama 1000m II koht 2.45,9
PB August Vesik 60m II koht 7,63
PB Vahur Mäe 1000m I koht 2.58,7
PB August Vesik kaugus III koht 5.31
PB Toomas Tankler kuul II koht 11.84
TB Ingrid Viilo 60m I koht 8,06
TB Ingrid Viilo kaugus II koht 4.71
TB Ingrid Viilo kõrgus II koht 1.40
TB Hanna Andla 60m III koht 8,14
TB Hanna Andla kaugus I koht 4.75
TB Hanna Andla kõrgus I koht 1.45
TB Kaisa Mumma kuul III koht 9.09
TA Karmel Kostabi kuul II koht 9.04
TA Karmel Kostabi 60m II koht 8,09
PJ Karl Mäe 1000m I koht 2.41,0
TJ Eneli Maal kuul I koht 9.19
TJ Reili Kaljund kaugus III koht 4.61
TJ Reili Kaljund kõrgus I koht 1.40

Pärnu Ühisgümnaasiumi 8.-9.klassi tütarlapsed saavutasid linna meistrivõistlustel korvpallis III koha
Võistkonnas mängisid: Mari-Liis Tõnismäe, Annemari Tatra, Elo Vent, Simoone Mumma, Loviise Talvaru, Amanda Pooppuu, Kätlin Tugedam, Liisbeth Suursild.
Juhendaja õpetaja Helmi Kommussaar.

Eesti Koolispordi Liidu 4. – 5. klasside 3 x 3 korvpallisarja Pärnumaa etapp

Meie kool osales reedel, 22.02.13 Pärnu Spordihallis toimunud Eesti Koolispordi Liidu 4.-5.klasside 3 x 3 korvpallisarja Pärnumaa etapil 3 poiste ja 2 tüdrukute võistkonnaga.

Tüdrukute I võistkond saavutas II koha ja hõbemedalid koosseisus:

- Meeli Kaasikoja
– Kerli Kaasikoja
– Angela Krimm
– Jane Vent

Nad tagas ka edasipääsu vabariiklikule tasandile.

Võrkpalli kooliliiga Pärnu turniiril poeglaste arvestuses saavutas meie kool 2. koha
Võiskonnas mängisid: Karama, Mäe, Ristimägi, Saluvere, Kaelep, Algo ja Maidla.

Pärnu linna koolinoorte meistriks tütarlaste võrkpallis tuli Pärnu Ühisgümnaasiumi võistkond
Võistkonda kuulusid: Kerli Kunst, Helena Lepassar, Merili Andla, Tiina Veider, Eneli Maal, Brenda Rosenberg, Anette Steinberg.

2013 Pärnu linna võrkpalli meistrivõistlustel võitsid Ühisgümnaasiumi noormehed esikoha

28.01.13 võitsid Pärnu linna korvpalli meistrivõistlustel Ühisgümnaasiumi 10.-12.klassi tüdrukud karika ja kuldmedalid.

Võistkonnas mängisid: Kelly Solovjov, Karmel Kostabi, Merili Andla, Getlin Rohtla, Jane Grandberg, Mirjam Tjulkin, Janeli Voll, Heleri Alliksoo, Sandra Paulberg. Õpetajad R.Tshaikovski, H.Kommussaar. 

24.01.13 toimus Pärnu Spordihallis vabariiklik “Osavaim korvpallur” festival

Meie kool oli esindatud 6.-7.klassi tütarlaste ja poiste võistkonnaga. 22 kooli hulgas saavutas tüdrukute võistkond koosseisus Mariann Pirn, Maribel Pirn, Angela Krimm ja Meeli Kaasikoja 4. koha ja poisid 15. koha koosseisus Sander Lepik, Andero Karuks, Otto Gustavson, Jürgen Lohu. Kooli lõplik koht oli 13. Õpetajad H.Kommussaar, R.Tshaikovski, A.Vanatalu.



2013 jaanuar 

Meie kooli 6.-7. kl. poisid saavutasid linnas 3. koha korvpallis.

Pärnu Ühisgümnaasiumi põhikooli poisid saavutasid Pärnu linnas 3. koha võrkpallis.

2012 detsember 

Meie kooli gümnasistid saavutasid vabariiklikel rahvaliiga võistlustel võrkpallis 5. koha.

2012 november 

Pärnu linna meistrid korvpallis 2012

 

 

 

Harrastajate võrkpall III koht koos Elisabethiga 30.10.12
Ülelinnalistel harrastajate võrkpallivõistlustel gümnaasiumi astmes saavutas Ühisgümnaasiumi võistkond III koha.
Võistkonnas võistlesid:
J. Voll
M. Tjulkin
A. Steinberg
E.Viedehof
E.Jürgenson
L.Allik
T.Ülemaantee
A. Juhari
B. Rosenberg
H. Alliksoo.
Gümnaasiumi noormehed võitsid karika ülelinnalistel võistlustel võrkpallis.
Võistlustel osalesid ilma litsentsita mängijad. Osa võtsid kõik linna gümnaasiumid.
Võistkond mängis koosseisus:
Martin Maasik
Kaspar Rätsep
Sten Aron Õige
Marten Raudsepp
Martin Aasa
Kristen Saarts
Madis Tammsaar
Siim Sisask

2012 oktoober
Ühisgümnaasiumi noormehed võitsid jalgpallimeistrivõistlused Pärnu linnas 10.-12. klassini.

2012 september
Ülelinnalistel pendelteatejooksu võistlustel võitis 6. – 7. klasside arvestuses esikoha Ühisgümnaasiumi võistkond.
Ülelinnalistel jalgpalli meistrivõistlustel saavutasid 8. – 9. klasside noormeeste võistkond III koha.
Ülelinnalistel orienteerumisvõistlused
5. klassi võistkond saavutas orienteerumises II koha
6. klassi võistkond saavutas I koha
7. klassi võistkond saavutas I koha
Individuaalselt saavutati järgmised kohad:
– Eliis Rohtla (6.kl.) I koht
– Maribel Pirn (7.kl.) II koht
– Mariann Pirn (7.kl.) III koht
– Tauri Miilits (7.kl.) III koht

Kegejõustiku medalistid 2012 kevad 6.-12.kl.     vajuta

Sporditulemused linnas ja vabariigis 2011/2012  vajuta

Pärnu linna jalgpall 2012 

Pärnu Ühisgümnaasiumi 6-7 poisid saavutasid linnas 3. koha jalgpallis.
Võistkonnas mängisid:
Roosaar
Kaljula
Salumets
Algo
Henrig
Tulmin
Loorits
Ruus
Lepaste
Kuningas

Pärnu ülelinnalised gümnaasiumi tütarlaste meistrivõitlused 2012.
Pärnu Ühisgümnaasiumi tütarlapsed võitsid hõbemedalid.
Võistkonnas mängisid:
1. Kerli Kunst
2. Helena Lepassaar
3. Elisabeth Viedehof
4. Merili Andla
5. Eneli Maal
6. Katri Kreinin

Vabariiklik harrastusvõrkpallurite Kooliliiga finaalturniiril
Meie kooli 6.-9.klassi tütarlaste võistkond saavutas vabariiklikul harrastusvõrkpallurite Kooliliiga finaalturniiril 6.koha. Finaalis osales 16 võistkonda.
Võistkonnas mängisid:
Janeli Voll
Mirjam Tjulkin
Amanda Poopuu
Margot Mitjan
Hanna Andla
Mariliis Tõnismäe
Kristel Pelju
Getlin Rohtla,
Kristiina Velleste.

Eripreemia meie võistkonnast said Janeli, Kristiina ja Amanda.

Pärnus ülelinnalised võrkpalli võistlused 2012

4.- 6. klass võistkond saavutas II koha.
Võistkonnas mängisid:
Andero Karusk
Mihkel Lepaste
Brandon Loorits
Rain Ruus
Tauno Tamm
Karl Tulmin

 

6.- 7. klass võistkond saavutas III koha.
Võistkonnas mängisid:
Tarvin Trussman
Rain Ruus
Brandon Loorits
Romek Salumets
Mark Kaaremäe
Aristo Maidla
Rasmus Roosaar

Võrkpalli Kooliliiga etapp Pärnus 2012

Ühisgümnaasiumi võistkond saavutas Võrkpalli Kooliliiga etapil Pärnus II koha (hõbemedal) vanuses 6.-9.klass.

Võistkonnas mängisid:
Janeli Voll 9a
Mirjam Tjulkin 9a
Margot Mitjan 9b
Hanna Andla 6b,Amanda Poopuu 8a
Kristel Pelju 9a
Marie Liis Roos 7b
Sigrit Alunurm 6b

2012. a. Pärnu linna meistrivõistlused võrkpallis
2012. a. Pärnu linna meistrivõistlustel võrkpallis, saavutasid meie kooli gümnaasiumi noormehedVõrkpall (g) II hõbemedalid.

Võistkonna koosseis:
Sven Saarpere – tugimängija
Martin luht
Kristjan Hanson
Martin Maasik
Martin Aasa
Sten Aron Õige,
Marten Raudsepp
Carl Hakan Ericson

Pärnu Ühisgümnaasiumi põhikooli poisid saavutasid amatööride arvestuses võrkpallis III koha Pärnu linnas.põhikool III koht 2012

Võistkonna koosseis:
Jaak Peeter Oja
Karl Kaelep
Vahur Mäe
Hardi Ristimägi
Mirko Saluvere
Siim Soovik
Karl-Daniel Karu
Rasmus Aaviste

6.-9.klassi poisid saavutasid Pärnu linna meistrivõistlustel võrkpallis II koha

8.-9. poisid mänge alustamas

10. 01. 1012 olid spordihallis linna meistrivõistlused 6.-9.klass poistele.
Saavutasime ülipingelises võitluses II koha Ülejõe gümnaasiumi järel.

Võistkonnas mängisid:
1. Taavi Nõmm 9a
2. Karl Lilles 9a
3. Randar Rannak 9a
4. Rasmus Aaviste 9a

II koht võrkpall 8.-9.kl 10.01.2012

5. Daniel Russ 8b
6. Õispuu Bren Egeti 9a
7. Õispuu Dreww Brenet 8b
8. Karl Daniel Karu 9a
9. Johannes Vahe 9a

Õpetajad Riina tshaikovski ja Aare Vanatalu.

Pärnu linna meistrid korvpallis 2011, duubelmeeskond kolmandad
(gümnaasiumi noormehed)

Meeskond: Kristjan Rätsep, Sten Roosaar, Martin Riik, Sten Aron Õige, Richard Rõngelep, Sven Saarpere, Styv Solovjov, Artur Jürisson.
Duubelmeeskond: Marten Raudsepp, Rihard Silt, Martin Aasa, Rasmus Randla, Mikk, Männik, Tõnis Vihmoja, Markus Urban, Rauno Joost, Indrek Järvoja.

Pärnu linna meistrid jalgpallis 2011. (gümnaasiumi noormehed)

Sten Roosaar, Carl Saks, Tõnis Vihmoja, Indrek Järvoja, Karl Jürgenstein, Alder Lepik, Jakob Tomson, Toomas Kokk, Henri Hanson, Kardo Maadre, Siim Mäeots, Paal Piller, Karl Kruusimägi, Kristen Saarts, Madis Tammsaar, Tauno Tekko, Kevin Lilleleht

 

Pärnu linna meistrid võrkpallis
(Gümnaasiumi noormehed)

Meeskond: Martin Aasa, Karl Kõlvart, Karl Hakan, Ericson, Marten Raudsepp, Sten Aron Õige, Martin Maasik, Karl Kivisik, Kristjan Hanson, Martin Luht
Osales 8 võistkonda ja võistlesid amatöörsportlased.

15.09.2011 ülelinnaline pendelteatejooks

  • 3. klass 2. koht
  • 4. klass 1. koht
  • 5. klass 4. koht
  • 6.- 7. klass 1. koht
  • 8.- 9. klass 2. koht
  • 10.- 12. klass 3. koht

23.05.2011 Pärnu Ühisgümnaasiumi võistkondlikud sporditulemused Pärnu tasandil 2010/2011 a. Vaata

14.04.2011 Pärnu linna koolidevabr //spanbr /helisel korvpallivõistlusel 8.-9.klassi tütarlaste hulgas II koht
1. Reili Kaljund 9b 2. Särav, Sarah 8a 3. Rohtla, Getlin 8b 4. Voll, Janeli 8a 5. Pelju, Kristel 8a 6. Veider, Tiina
9b 7. Gratšova, Sofia 8a 8. Uus, Arle 8a 9. Tjulkin, Mirjam 8a

09.04.2011 Pärnu linna III koha, karika ja pronksmedalid.14.04.2011 Pärnu linna koolidevabr //spanbr /helisel korvpallivõistlusel 8.-9.klassi tütarlaste hulgas II kohtmeistriks gümnaasiumi neidude võrkpallis tuli ÜHISGÜMNAASIUM
1. Merilin Paalo 12a 2. Kunst Kerli 10a 3. Lepassar Helena 10a 4. Raud Kristel 11c 5. Kreinin Katri 11a 6. Poolak Lilian 10a 7. Makaronskaja Anna 10a 8. Kuum Dagmar 11c

 

/p

Võistkonnas mängisid:
1. Kerli Kunst
2. Helena Lepassaar
3strong. Elisabeth Viedehof
4. Merili Andlimg class=”alignright size-medium wp-image-5952″ title=”OLYMPUS DIGITAL CAMERA” src=”http://www.yhis.parnu.ee/wp-content/uploads/2011/12/HV3N-300×225.jpg” alt=”” width=”300″ height=”225″ /p style=”text-align: left;”a
5. Eneli Maal
6. Katri Kreinin
4.- 6. klass võistkond saavutas II koha.h4Harrastajate võrkpall III koht koos Elisabethiga 30.10.12h2 style=”text-align: left;”/strong/anbsp;

/p/span
/liimg class=”alignright size-large wp-image-11408″ title=”OLYMPUS DIGITAL CAMERA” src=”http://www.yhis.parnu.ee/wp-content/uploads/2011/12/PA298797-1024×768.jpg” alt=”” width=”1024″ height=”768″ /Laura Liivstrongstrong
/strong