Noored teadurid

Noore Teaduri märgiga tunnustatakse õpilast, kes on aineolümpiaadil saavutanud 1. koha piirkonnavoorus või 1.-10. koha riigis

2017

1. Janely Merilaht 1A British Studies tõlkevõistlus I Eve Merilo
2. Marlen Taggu 1A British Studies tõlkevõistlus I Eve Merilo
3. Harli Kodasmaa 1A British Studies tõlkevõistlus I Eve Merilo
4. Brita Tõnisson 1C British Studies tõlkevõistlus II Kadri Kõrre
5. Julia Laidvee 1C British Studies tõlkevõistlus II Kadri Kõrre
6. Helena Viks 1C British Studies tõlkevõistlus II Kadri Kõrre
7. Liisbet Klein 1B informaatika I Kaia Metsaalt
8. Andre Popp 1A geograafia I Marge Kurm
9. Angela Dulinets 2C saksa keel I Aive Rantala
10. Merilin Saare 2B kodu-uurimine I Õnnela Kukk,
11. Kätlin Strikholm 3A saksa keel I Aive Rantala
12. Sille Altpuu 3D majandus I Suurväli, Metsatalu

2016

1. Laura Pärna 3 filosoofia IX Peedu Sula
2. Alvar Valtna filosoofia X Peedu Sula
3. Aleksander Rannar 3 filosoofia essee D Peedu Sula
4. Loviise Jürgens 2 vene keel I Irina Oad
5. Kätlin Strikholm 2 saksa keel I Aive Rantala
6. Angela Dulinets 1 saksa keel I Aive Rantala
7. Diana Tisler inglise keel II
8. Mall Haas inglise keel II
9. Elizaveta Jasnova inglise keel II

2015

1. Simoone Mumma Briti kultuuriloo olümpiaad Eve Merilo
2. Kätriin Taal Briti kultuuriloo olümpiaad Eve Merilo
3. Anastasia Ljamtseva Briti kultuuriloo olümpiaad Eve Merilo
4. Kätlin Strikholm saksa keel Aive Rantala
5. Mark Kaaremäe füüsikavõistlus Kajakas Meeri Rebane
6. Siim Erik Akermann Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg
7. Elizaveta Jasnova Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg
8. Jürgen Kutsar Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg
9. Mareli Reinhold Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg
10. Carl-Hendric Hein Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg
11. Alexander Rannar Briti kultuuriloo olümpiaad Siiri Vimberg; filosoofia Peedu Sula
12. Mirko Saluvere ühiskonnaõpetus Õnnela Kukk
13. Egle Truumann keemia Evelin Laanemets
14. Cardo Sommerhage saksa keel Maritte Linde
15. Jaagup Retsja inglise keel Elle Kera
16. Mirjam Tjulkin filosoofia Peedu Sula
17. Lisett Laurimäe ühiskonnaõpetus Peedu Sula
18. Kristin Saare kodu-uurimistöö Õnnela Kukk

2013

1. Karl Keskküla – Matemaatikavõistlus Känguru Reet Juurikas
2. Riin Padul – Matemaatikavõistlus Känguru Kaie Lepik
3. Marie Annusver – Matemaatikavõistlus Känguru Ruth Vaiksaar
4. Ats Poopuu – Matemaatikavõistlus Känguru Kai Mitt
5. Otto Gustavson – Matemaatikavõistlus Känguru Maimo Sommer
6. Karl Karlson – Matemaatikavõistlus Känguru Maimo Sommer
7. August Vesik – Geograafia Marge Kurm
8. Maria-Elise Taggu – Kunst Marika Ristmäe
9. Mihkel Annusver – Geograafia Marge Kurm
10. Kevin Post – Bioloogia Eve Popp, Aita Luts; Keemia Ly Kupri; Geograafia Marge Kurm
11. Kelly Lepik – Kodundus Helen Tinkus; Uurimistöö Nele Jürimaa
12. Mirko Saluvere – Ühiskonnaõpetus Peedu Sula
13. Elina Jantson – Inglise keel (British Studies) Elle Kera
14. Margret Alttoa – Inglise keel (British Studies) Elle Kera
15. Piret Sommer – Inglise keel (British Studies) Elle Kera
16. Kristlyn Liier – Inglise keel (British Studies) Eve Merilo; Kunst Marika Ristmäe
17. Kaspar Majas – Inglise keel (British Studies) Eve Merilo
18. Sandra Kaldasaun – Inglise keel (British Studies) Eve Merilo
19. Mirjam Tjulkin – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
20. Kelli Pullisaar – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
21. Andrin Ratiste – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
22. Õie Pärn – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
23. Martin Maasik – Filosoofia Peedu Sula
24. Mirjam Heide – Usundiõpetus Peedu Sula
25. Aap – Eerik Lai – ISLI juhtimine Saksamaal Maritte Linde
26. Pavel Anikin Vene keel Elve Otsalt
27. Karl Jürgenstein – Geograafia Marge Kurm
28. Rebeka Elmi – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
29. Liisi Heinmets – Prantsuse keel Liis Raal-Virks
30. Karl Mäe – Inglise keel (British Studies) Kaie Merila
31. Karl Jürgenstein – Inglise keel (British Studies) Kaie Merila; Geograafia Marge Kurm
32. Martin Riik – Inglise keel (British Studies) Kaie Merila
33. Keithi Tamm – Inglise keel (British Studies) Mall Liiva
34. Helena Lepassar – Inglise keel (British Studies) Mall Liiva
35. Laura Pere – Inglise keel (British Studies) Mall Liiva
36. Toomas Matthias Kokk – Rahvusvaheline filosoofia esseevõistlus Peedu Sula

2012

1. Silver Piirmets – peastarvutamine, õp. Reet Juurikas
2. Ats Poopuu – Känguru, õp. Merike Rahtma
3. Kevin-Kaspar Einsok – õpioskused, õp. Maire Sarapuu
4. Piia Liisa Künnapas – õpioskused, õp. Maire Sarapuu
5. Reno Ramon Künnapuu – õpioskused, õp. Maire Sarapuu
6. Villu Liivla – õpioskused, õp. Maire Sarapuu
7. Cleer Põldsaar – õpioskused, õp. Maire Sarapuu
8. Hanna Andla – peastarvutamine, õp. Reet Juurikas
9. Brandon Loorits – peastarvutamine, õp. Reet Juurikas
10. Kevin Post – peastarvutamine, õp. Ülle Kimber, bioloogia, õp. Aita Luts
11. Mirjam Tjulkin – geograafia, õp. Marge Kurm
12. Marten Raudsepp – Känguru, õp. Aili Karjane
13. Angelina Divonina – Känguru, õp. Aili Karjane
14. Aap-Eerik Lai – geograafia, õp. Marge Kurm
15. Mirjam Heide – majandus, õp. Mari Suurväli
16. Merit Tambu – majandus, õp.  Mari Suurväli
17. Kelly Ardan – majandus, õp.  Mari Suurväli
18. Pavel Anikin – vene keel, õp. Elve Otsalt
19. Helena Lepassar – geograafia, õp. Marge Kurm
20. Martin Laine – filosoofia, õp. Peedu Sula
21. Lisette Tõnutare – filosoofia, õp. Peedu Sula
22. Kristin Parts – väitlus, õp. Inga Jaagus, inglisekeelne kõnevõistlus, õp. Eve Merilo
23. Karl Kontus – väitlus, õp. Inga Jaagus, filosoofia, õp. Peedu Sula
24. Ave Ojala – keemia, õp. Evelin Saks
25. Maarja Palu – kodu-uurimuslik töö, õp. Õnnela Kukk
26. Loore Kull – prantsuse keel, õp. Liis Raal-Virks
27. Katrina Nõupuu – prantsuse keel, õp. Liis Raal-Virks
28. Elina Paegle – vene keel, Aime Rao

2011

1. Gregor Kaevats – Nuputa võistlus, Eesti Pranglimise Karikavõistlused, Pärnumaa MV peastarvutamises, õp. Merike Rahtma
2. Mathias Erik Lautri – Nuputa võistlus, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Merike Rahtma
3. Helerin Otsla – Nuputa võistlus, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Merike Rahtma
4. Ats Poopuu – Nuputa võistlus, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Merike Rahtma
5. Emely Karhu – Eesti Pranglimise Karikavõistlused, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Merike Rahtma
6. Martti Triksberg – Eesti Pranglimise Karikavõistlused, õp. Maimo Sommer
7. Brandon Loorits – Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Reet Juurikas
8. Hanna Andla – Eesti Pranglimise Karikavõistlused, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, Pärnumaa MV peastarvutamises, õp. Reet Juurikas
9. Kevin Laanepõld – Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Reet Juurikas
10. Annaliis Heinla – Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Reet Juurikas
11. Tauno Tamm – Pranglimise Eesti meistrivõistlused, õp. Reet Juurikas
12. Kevin Post 6b – matemaatika, Känguru, õp. Ülle Kimber
13. Hanna-Stina Lautri – inimeseõpetuse viktoriin, õp. Jane Pukk
14. Elizaveta Jasnova – inimeseõpetuse viktoriin, õp. Jane Pukk
15. Lennelotta Mikson – inimeseõpetuse viktoriin, õp. Jane Pukk
16. Piret Sommer – Eesti Pranglimise Karikavõistlused, Pranglimise Eesti meistrivõistlused, Pärnumaa MV peastarvutamises, Pranglimise  Maailma Meistrivõistlused, õp. Maimo Sommer
17. Marten Raudsepp – geograafia, õp. Marge Kurm
18. Andres Allik – saksa keel, õp. Maritte Linde
19. Karl Kallas – väitluse Eesti MV, õp. Inga Jaagus
20. Karl Jürgenstein – geograafia, õp. Marge Kurm
21. Pavel Anikin – vene keel, õp. Elve Otsalt
22. Katri Kreinin – inglise keel, õp. Anne-Maarja Tammaru
23. Lisette Tõnutare – inglise keel, õp. Anne-Maarja Tammaru
24. Kirsti Vill – inglise keel, õp. Anne-Maarja Tammaru
25. Hayde – Kaia Leino – emakeel, õp. Aire Isand
26. Elisabet Kirsi – inglise keel, õp. Eve Merilo
27. Kristin Parts – inglise keel, õp. Eve Merilo, väitluse Eesti MV, õp. Inga Jaagus
28. Karl Kontus – inglise keel, õp. Eve Merilo, filosoofia, õp. Peedu Sula
29. Anette Suviste – inglise keel, õp. Kaie Merila
30. Merilin Kauniste – inglise keel, õp. Elle Kera
31. Kevin Anderson – inglise keel, õp. Elle Kera
32. Gert Siniloo – ühiskonnaõpetus, õp. Õnnela Kukk, filosoofia, õp. Peedu Sula, filosoofia rahvusvaheline olümpiaad, kodanikupäevaviktoriin, õp. Õnnela Kukk, rahvusvahelise inglisekeelse kõnevõistluse Eesti voor, õp. Kaie Merila
33. Andraš Tšitškan – filosoofia, õp. Peedu Sula, filosoofia rahvusvaheline olümpiaad

2010

1. Kevin Post – matemaatika, õp. Ülle Kimber
2. Kristiina Ristmäe – vene keel, õp. Malle Palginõmm
3. Keiri Lind – kodu-uurimustöö eri, õp. Maaja Hage
4. Anett Reilent – kodu-uurimustöö preemia, õp. Maaja Hage
5. Andres Allik – geograafia, õp. Marge Kurm, ajalugu, õp. Peep Eenraid
6. Cardo Thomas Sommerhage – saksa keel, õp. Eha Meier
7. Helena Lepassar – ühiskonnaõpetus, õp. Peedu Sula
8. Kerli Kunst – ühiskonnaõpetus, õp. PeeduSula
9. Joosep Laos – geograafia, õp. Marge Kurm
10. Hayde Kaia Leino – eesti keel, õp. Tiina Sutt, vene keel, õp. Tiiu Leismann
11. Grete Tillart – muusika, õp. Kadri Keskküla
12. Annika Laar – filosoofia, õp. Peedu Sula
13. Mart Kimmel – filosoofia, õp. Peedu Sula
14. Martin Andla – vene keel, õp. Ingrid Must
15. Eva-Liisa Lepik – keemia, õp. Evelin Saks
16. Rene Säinas – saksa keel, õp. Aive Rantala
17. Viktoria Jesjutina – vene keel, õp. Ingrid Must

2009

  1. Martin Rahuoja – Känguru võistlus õp Reet Juurikas
  2. Kristiina Ristmäe – vene keel õp M. Palginõmm
  3. Marten Raudsepp – geograafia õp Marge Kurm
  4. Kerli Kunst – ühiskonnaõpetus õp Peedu Sula
  5. Joosep Laos – saksa keel õp Eha Meier
  6. Elina Paegle – vene keel õp Aime Rao
  7. Liis Lääts – keemia õp Evelin Saks, bioloogia õp Aita Luts,  geograafia õp Marge Kurm
  8. Hayde Kaia Leino           – kirjandus õp Elga Raadik,  eesti keel õp Elga Raadik
  9. Katri Kreinin – väitlus õp Age Tomson
  10. Helery Maidlas – väitlus õp Age Tomson
  11. Kristin Parts – väitlus õp Age Tomson
  12. Mart Pärnala – geograafia õp Marge Kurm
  13. Anette Järve – inglise keel õp Elle Kera
  14. Andraš Tšitškan – inglise keel õp Mall Liiva
  15. Mart Kimmel – filosoofia õp Peedu Sula
  16. Ester Tee – keemia õp Evelin Saks
  17. Rene Säinas – saksa keel õp Aive Rantala
  18. Martin Andla – bioloogia õp Aita Luts
  19. Helen Hoolma – eesti keel õp Elga Raadik
  20. Martin Raba – filosoofia õp Peedu Sula, ühiskonnaõpetus õp Õnnela Kukk
  21. Emma Zalevskaja – vene keel õp Tiiu Leismann
  22. Kärt Üpraus – keemia  õp Evelin Saks
  23. Linda Sutt – geograafia õp Marge Kurm
  24. Helen Post – inglise keel õp Mall Liiva
  25. Merilin Paas – inglise keel õp A.-M. Tammaru
  26. Kadri Põder – inglise keel õp Eve Merilo
  27. Edeliis Püttsepp – inglise keel õp Eve Merilo
  28. Eveli Aljaste – inglise keel õp Mall Liiva
  29. Mari Süda – kodu-uurimistöö õp Õnnela Kukk

2008

  1. Andres Allik –  ajalugu õp Peedu  Sula
  2. Karl Jürgenstein – bioloogia õp Eve Popp
  3. Helena Lepassar – geograafia õp Marge Kurm
  4. Joosep Laos – saksa keel õp Eha Meier
  5. Liis Lääts – emakeel õp Elga Raadik, bioloogia õp Aita Luts, geograafia õp Marge Kurm, ajalugu õp Peep Eenraid
  6. Andres Jaanson – matemaatika õp Ülle Kimber
  7. Anette Järve – inglise keel õp M. Nevidemskaja
  8. Maarja Mere – geograafia õp Marge Kurm
  9. Viktoria Jesjutina           – vene keel õp Ingrid Must
  10. Emma Zalevskaja – keemia õp Evelin Saks
  11. Paavo Pihelgas – filosoofia õp Peedu  Sula
  12. Martin Raba – ajalugu õp Õnnela Kukk
  13. Kärt Üpraus – geograafia õp Marge Kurm
  14. Liisa Seire – filosoofia õp Peedu Sula
  15. Meriliis Raudsepp – geograafia õp Marge Kurm, kirjandus õp Elga Raadik
  16. Tamor Bakoff – keemia õp Evelin Saks
  17. Helen Vahkal – vene keel õp M. Palginõmm
  18. Juhan Trink – inglise keel õp Kaie Merila
  19. Juhan Laos – bioloogia õp Aita Luts

2007

  1. Aleksander Nevidemski
  2. Amanda Poopuu
  3. Karl Mäe
  4. Karl Jürgenstein
  5. Kevin Piperal
  6. Artur Jürison
  7. Pauliine Mäesalu
  8. Liis Lääts
  9. Elina Paegle
  10. Janeli Normet
  11. Hayde-Kaia Leino
  12. Kristin Parts
  13. Maarja Mere
  14. Kristi Jürgenstein
  15. Aleksander Tsuiman
  16. Kärt Üpraus
  17. Martin Raba
  18. Teivi Laurimäe
  19. Edeliis Püttsepp
  20. Merilin Paas
  21. Marit Kütt
  22. Emma Zalveskaja
  23. Siim Kallas
  24. Helen Post
  25. Linda Sutt
  26. Gerli-Maarja Rondo
  27. Juhan Laos
  28. Helen Vahkal
  29. Ott Luts
  30. Liisu Rõigas
  31. Tamor Bakkhoff
  32. Viljar Käämer
  33. Ott Antsmaa
  34. Mikk Abram
  35. Helen Lempu
  36. Ave Toomlaid
  37. Aet Jaakson

2006

1. Liis Lääts – õpioskused – õp Peep Eenraid, bioloogia – õp Eve Popp, inglise keel – õp Eve Merilo
2. Timo Vaimann – õpioskused – õp Peep Eenraid,  vene keel – õp Aime Rao, inglise keel – õp Eve Merilo, infootsimise võistlus – õp Raivo Annusver/ õp Peep Eenraid
3. Karl Kontus – õpioskused – õp Peep Eenraid
4. Marren Tiivits – õpioskused – õp Peep Eenraid
5. Janeli Normet – õpioskused – õp Peep Eenraid, inglise keel  – õp Siiri Lopsik, matemaatika – õp Ülle Kimber, peast arvutiamine – õp Ülle Kimber, vene keel – õp Malle Palginõmm, Nuputa – õp Ülle Kimber
6. Helena Keskküla – muusika – õp Evelin Mei
7. Maarja Mere – ajalugu – õp Õnnela Kukk, inglise keel – õp Malle Lillepea, vene keel – õp Eha Meier
8. Martin andla – eesti keel – õp Kadri Piiskop, bioloogia – õp Aita Luts
9. Martin Pastarus – filosoofia – õp Peedu Sula, bioloogia – õp Aita Luts
10. Mikk Abram – keemia õp Evelin Saks, inglise keel – õp Elle Kera, geograafia – õp Marge Kurm, eesti keel – õp Maaja Hage, keemia lahtised v – õp Evelin Saks,
füüsika – õp Rein Karjane, matemaatika õp Aave Uus
11. Airiin Pahk – kodu-uurimine – õp Elve Tamvere/ õp Kätlin Pahk
12. Evelin Arust – eesti keel – uurimus – õp Maaja Hage, eesti keel – õp Maaja Hage, bioloogia – õp Aita Luts
13. Helen Lempu – bioloogia – õp Aita Luts, Meie Pärnu – õp Tiina Saarits
14. Janar Merilo – keemia – õp Evelin Saks, geograafia – õp Marge Kurm, füüsika – õp Rein Karjane, matemaatika – õp Katrin Vunk, matemaatika lahtised v – õp Katrin Vunk, Meie Pärnu – õp Tiina Saarits
15. Ivar Merilo – lingvistika – õp Kadri Piiskop, geograafia – õp Marge Kurm, keemia – õp Evelin Saks, füüsika – õp Rein Karjane, matemaatika – õp Katrin Vunk, Meie Pärnu – õp Tiina Saarits
16. Alvar Räägel – bioloogia – õp Aita Luts
17. Rivo Laks – informaatika – õp Raivo Annusver, informaatika rahvusvahelise võistkonna liige, lingvistika – õp Kadri Piiskop, lingvistika lahtised v – õp Kadri Piiskop, matemaatika – õp Katrin Vunk, füüsika – õp Rein Karjane
18. Kreet Prants – inglise keel – õp Eve Merilo

2005

1. Mirjam Tjulkin – eesti keel, õp Anu Krinal
2. Taavi Nõmm – matemaatika, õp Anu Krinal
3. Martin Andla – bioloogia, õp Aita Luts
eesti keel, õp Kadri Piiskop
4. Martin Pastarus – bioloogia, õp Aita Luts
5. Merilin Mäe – inglise keel, õp Elle Kera
6. Liisa Rebane – käsitöö, õp Aita Kitsnik
7. Getter Laar – geograafia, õp Marge Kurm
8. Mikk Abram – keemia, õp Evelin Saks
geograafia, õp Marge Kurm
inglise keel, õp Elle Kera
9. Evelin Arust – British Studies, õp Anne-Maarja Tammaru
10. Liina Haas – British Studies, õp Anne-Maarja Tammaru
11. Siim Ratassepp – British Studies, õp Malle Lillepea
12. Maire Assmann – eesti keel, õp Kadri Piiskop
13. Janar Merilo – geograafia, õp Marge Kurm
British Studies, õp Õie Mägi
14. Ivar Merilo – lingvistika, rahvusvahelise võistkonna liige, õp Kadri Piiskop
keemia, õp Evelin Saks
matemaatika, õp Katrin Vunk
British Studies, õp Õie Mägi
15. Merle Tõnts – British Studies, õp Mall Liiva
16. Helen Hunt – British Studies, õp Eve Merilo
17. Rivo Laks – informaatika, rahvusvahelise võistk kandidaat, õp Raivo Annusver
18. Kreet Prants – inglise keel, õp Eve Merilo
19. Triin Marts – inglise keel, õp Õie Mägi
20. Alvar Räägel – bioloogia, õp Aita Luts
21. Rait Parmann – bioloogia, rahvusvahelise võistk kandidaat, õp Aita Luts
22. Elin Soomets – teadustöö, õp Õnnela Kukk
23. Elmo Soomets – teadustöö, õp Õnnela Kukk
24. Triin Kütt – teadustöö, õp Kadri Piiskop
25. Maris Kuuda – geograafia, õp Marge Kurm
26. Kimm Semjonov – keemia, õp Evelin Saks
27. Märt Heinsoo – filosoofia, õp Peedu Sula
28. Rita Mäesepp – ajakirjandus, õp Maaja Hage

2004

1. Viorica Tshaikovski – bioloogia, õp Aita Luts
2. Rait Parmann – bioloogia, õp Aita Luts
3. Annika Kolmkant – vene keel, õp Tiiu Leismann
4. Getter Laar – geograafia, õp Marge Kurm
5. Riivo Jürimäe – geograafia, õp Marge Kurm
6. Aleksander Tsuiman – ajalugu
7. Ivar Merilo – matemaatika, õp Katrin Vunk
8. Janar Merilo – keemia, õp Evelin Saks
9. Mikk Abram – keemia, õp Evelin Saks
10. Kärt Rõigas – keemia, õp Evelin Saks
11. Kreet Prants – inglise keel, õp Eve Merilo
12. Roland Järve – inglise keel
13. Rivo Laks – füüsika, õp Ell Juurikas
14. Maarja Raap – saksa keel, õp Maritte Linde
15. Ahti Ott – saksa keel

2003

1. Triin Tõnisson – inglise keel
2. Kadi Lepik – inglise keel
3. Kristiin Filippov – inglise keel
4. Heidi Jalakas – inglise keel
5. Janar Merilo – matemaatika, õp Katrin Vunk
keemia, õp Evelin Saks
6. Marit Kütt – matemaatika
inglise keel
7. Roland Järve – inglise keel
8. Kris Haljak – inglise keel
9. Maarja Raap – saksa keel, õp Maritte Linde
10. Rivo Laks – keemia, õp Evelin Saks
füüsika, õp Ell Juurikas
11. Kärt Rõigas – keemia, õp Evelin Saks
kirjandus
12. Meriliis Raudsepp – geograafia, õp Marge Kurm
13. Riivo Jürimäe – geograafia, õp Marge Kurm
14. Rait Parmann – bioloogia, õp Aita Luts
15. Ivar Merilo – geograafia, õp Marge Kurm
16. Viorica Tshaikovski – bioloogia, õp Aita Luts
17. Mikk Abram – inglise keel
keemia, õp Evelin Saks
geograafia, õp Marge Kurm
18. Merike Saarmann – inglise keel
eesti keel
19. Juhan Trink – inglise keel, õp Kaie Merila
20. Merilin Mäe – inglise keel, õp Elle Kera
21. Marilin Vikat – inglise keel
22. Martin Traksmann – inglise keel, õp Eve Merilo
23. Grete Säde – inglise keel
24. Kimm Semjonov – füüsika, õp Ell Juurikas
25. Riho Kerge – uurimustöö, õp Ell Juurikas
26. Janeli Normet – eesti keel
27. Liis Lääts – eesti keel
28. Laura Reiter – kunstiõpetus
29. Ethel Tammeleht – Nuputa

2002

1. Rait Parmann – bioloogia, õp Aita Luts
2. Merilin Mäe – inglise keel, õp Elle Kera
3. Juhan Trink – inglise keel, õp Kaie Merila
4. Maarja Laasu – emakeel, õp Valve Prikk
5. Valli Parts – ajalugu, õp Õnnela Kukk
6. Merike Saarmann – ajalugu, õp Õnnela Kukk
7. Maris Kuuda – geograafia, õp Marge Kurm
8. Joonas Krüger – geograafia, õp Marge Kurm
9. Rivo Laks – matemaatika, õp Katrin Vunk
10. Ivar Merilo – füüsika, õp Mart Kuuskmann
11. Kimm Semjonov – füüsika, õp Ell Juurikas
12. Mari-Liis Mölder – saksa keel, õp Maimu Hirvoja
13. Kaija Valdmaa – geograafia, õp Marge Kurm
14. Liina Tankler – inglise keel, õp Õie Mägi
ajakirjandus, õp Maaja Hage
15. Kristiina Suviste – inglise keel, õp Elle Kera
16. Mailin Aasmäe – ajakirjandus, õp Maaja Hage

2001

1. Toomas Vaimann – inglise keel, õp Mall Liiva
2. Gerli-Maarja Rondo – inglise keel, õp Maie Sonntak
3. Maarja Raap – saksa keel, õp Maritte Linde
4. Olle Kirsi – saksa keel, õp Maritte Linde
5. Viorica Tshaikovski – käsitöö, õp Aita Kitsnik
bioloogia, õp Aita Luts
6. Rait Parmann – bioloogia, õp Aita Luts
7. Liia Semjonova – keemia, õp Reelika Lippur
8. Rivo Laks – matemaatika, õp Katrin Vunk
9. Andre Nakkurt – matemaatika, õp Katrin Vunk
10. Ivar Merilo – matemaatika, õp Katrin Vunk
11. Karl-Martin Müür – matemaatika, õp Ülle Kimber
12. Kimm Semjonov – füüsika, õp Ell Juurikas
13. Kadri Sõmer – kirjandus, õp Valve Prikk
14. Evelin Linde – kirjandus, õp Elga Raadik
15. Lauri Tankler – ajakirjandus, õp Maaja Hage
16. Rauno Loonurm – ajakirjandus, õp Maaja Hage
17. Pille Proos – ajakirjandus, õp Maaja Hage
18. Triin Lääne – ajakirjandus, õp Maaja Hage
19. Kaarit Kiibus – ajakirjandus, õp Maaja Hage
20. Liina Laukus – ajakirjandus, õp Maaja Hage
21. Anu Ruut – ajakirjandus, õp Maaja Hage
22. Anneli Saul – ajakirjandus, õp Maaja Hage
23. Arvo Jõesalu – inglise keel, õp Mall Liiva

2000

1. Rivo Laks – matemaatika, õp Katrin Vunk
2. Ivar Merilo – matemaatika, õp Katrin Vunk
3. Mikk Abram – matemaatika, õp Katrin Vunk
4. Karl-Martin Müür – matemaatika, õp Katrin Vunk
5. Eiko Kivisik – matemaatika, õp Katrin Vunk
keemia, õp Evelin Saks
6. Liia Semjonova – matemaatika, õp Aave Uus
7. Kärt Raud – emakeel, õp Ellen Roots
8. Marin Vomm – matemaatika, õp Kaie Lepik
9. Emma Zalevskaja – matemaatika, õp Maimo Sommer
10. Triin Tõnisson – inglise keel, õp Õie Mägi
11. Annika Lauk – inglise keel, õp Õie Mägi
12. Mari-Liis Mölder – inglise keel, õp Õie Mägi
13. Anna-Liisa Soolep – inglise keel, õp Õie Mägi
14. Mihkel Mägi – inglise keel, õp Õie Mägi
15. Martin Kuuda – inglise keel, õp Õie Mägi
16. Merike Saarmann – emakeel, õp Valve Prikk
17. Brit Tomingas – kirjandus, õp Elga Raadik
18. Evelin Linde – kirjandus, õp Elga Raadik
19. Marit Raist – kirjandus, õp Maaja Hage
20. Maris Kuuda – energeetika, õp Mart Kuuskmann
21. Valli Parts – ajalugu, õp Õnnela Kukk
22. Viorica Tshaikovski – käsitöö, õp Aita Kitsnik

1999

1. Madli Merila – inglise keel, õp Õie Mägi
2. Maris Kuuda – geograafia, õp Aita Vilipere
3. Eiko Kivisik – matemaatika, õp Katrin Vunk
emakeel, õp Elga Raadik
keemia, õp Evelin Saks
4. Merlin Simm – matemaatika, õp Aave Uus
5. Siim Kask – energeetika, õp Eve Popp
6. Evelin Linde – emakeel, õp Elga Raadik
kirjandus, õp Elga Raadik
7. Liia Semjonova – keemia, õp Evelin Saks
8. Anneli Saul – vene keel, õp Malle Palginõmm
9. Brit Tomingas – kirjandus, õp Elga Raadik
10. Gerli-Maarja Rondo – emakeel, õp Rutt Vaiksaar
11. Edeliis Pütsepp – emakeel, õp Jane Pukk

1998

1. Gerli-Maarja Rondo – emakeel, õp Rutt Vaiksaar
2. Rivo Laks – matemaatika, õp Ellen Roots
3. Timo Rahnel – Nuputa, õp Katrin Vunk
4. Eiko Kivisik – Nuputa, õp Katrin Vunk
5. Olavi Järve – Nuputa, õp Katrin Vunk
6. Liia Semjonova – keemia, õp Evelin Saks
7. Ats Juurikas – füüsika, õp Kai Kivi
8. Helin Räägel – vene keel, õp Malle Palginõmm
9. Taavi Õun – geograafia, õp Aita Vilipere
10. Liina Haas – emakeel, õp Vaike Keskküla
11. Ingrid Palm – emakeel, õp Vaike Keskküla
12. Kadri Kuura – kirjandus, õp Maaja Hage
13. Mait Laaring – ajalugu, õp Õnnela Kukk
14. Kristjan-Olari Leping – bioloogia, õp Aita Luts
15. Lauri-Tanel Lubi – informaatika, õp Lootus Lubi

1997

1. Merike Saarmann – matemaatika, õp Kai Kivi
2. Eiko Kivisik – inglise keel, õp Mall Liiva
matemaatika, õp Katrin Vunk
3. Olavi Järve – matemaatika, õp Katrin Vunk
4. Timo Anderson – matemaatika, õp Katrin Vunk
5. Urmo Kallakas – matemaatika, õp Katrin Vunk
6. Liia Semjonova – matemaatika, õp Ülle Kimber
7. Kristjan-Olari Leping – keemia, õp Evelin Saks
8. Eva Jansen – geograafia, õp Aita Vilipere
9. Siim Kask – inglise keel, õp Mall Liiva
10. Liina Haas – emakeel, õp Vaike Keskküla
11. Ats Juurikas – füüsika, õp Kai Kivi
12. Lauri-Tanel Lubi – informaatika, õp Lootus Lubi
13. Kaur Lumiste – matemaatika, õp Kai Kivi