2017 a. lend

G3a klassijuhataja Ülle Otskivi
1. Asper Karin
2. Beljanina Anita
3. Eisenschmidt Ave
4. Heinsoo Kerli
5. Jüri Kärol
6. Kaldvee Karl-Martin
7. Karula Emelain
8. Killing Eliise
9. Kuusemets Geit
10. Liivrand Jana
11. Maido Claus Kristjan
12. Murrand Gaius
13. Mägi Alex
14. Münt Helen
15. Rajari Kristi
16. Rassmann Robin Christoffer
17. Seos Laura
18. Strikholm Kätlin
19. Tselma Kristina
20. Uibu Piret

G3b klassijuhataja Kadri Piiskop
1. Ant Maarja-Liis
2. Aksberg Klaus Johannes Alexander
3. Aus Karoliine
4. Averson Marianne
5. Eerits Helena
6. Gentalen Stenver
7. Juhalo Janeli
8. Jürgens Loviise
9. Kiviselg Kerttu
10. Kütt Lee
11. Laanepõld Kristo
12. Laasmäe Karl-Louis
13. Laud Simon
14. Lehola Janeli
15. Lätt Marko
16. Makilla Pille-Riin (kuldmedal)
17. Murik Enrico
18. Männik Keidi-Tekla
19. Ottep Karmen
20. Põhako Romet
21. Raudsepp Kadi
22. Saar Anni Kadri
23. Sammul Keitlin
24. Sults Hanna
25. Zagurski Adeele
26. Valgenberg Kärt
27. Väärt Emma

G3c klassijuhataja Õnnela Kukk
1. Annus Oviar-Gregor
2. Brandman Risto
3. Jaan Henrig
4. Järvoja Kerli-Josefin
5. Kaljula Egert
6. Koidumets Gelli
7. Link Kardo
8. Ljamtseva Anastasia
9. Lõhmus Rasmus Jüri
10. Luuk Marie Augusta
11. Miil Carl-Robert
12. Mumma Marten
13. Närep Heinrich
14. Ollo Kerstin (hõbemedal)
15. Paasma Mari-Liis
16. Pulk Norman
17. Raba Maria
18. Raud Ragnar
19. Roots Karl-Heinrich
20. Salumets Romek
21. Taal Kätriin
22. Tohv Sandra
23. Vainikk Raiko
24. Valkma Helena
25. Vanamets Pille-Riin
26. Vatsfeldt Madli (kuldmedal)
27. Änilane Märt

G3d klassijuhataja Kersti Jürgenson
1. Abdullajev Iris (hõbemedal)
2. Altpuu Sille
3. Bergmann Danek
4. Eller Kristo
5. Jõekallas Carl Deion
6. Jõnts Merilin
7. Kanter Jako
8. Kivi Erich
9. Kroon Martin
10. Künnapas Kelly (kuldmedal)
11. Küüts Mona
12. Lehtsaar Marten
13. Liiva Martin
14. Müür Hans-Patrick
15. Orissaar Silver
16. Palu Lisete
17. Põld Katre-Helena
18. Raagmaa Jürgen
19. Rosenberg Mait-Erik
20. Roosaar Rasmus
21. Sakala Janely
22. Saks Karmen
23. Sepp Heleri
24. Sipelgas Käty
25. Tammeorg Richard
26. Tõnisson Ronald
27. Unt Herbert
28. Urm Maximilian
29. Vaar Jaagup
30. Valtna Alvar
31. Vohu Karl-Erik (kuldmedal)

G3e klassijuhataja Anne-Maarja Tammaru
1. Aasa Agor
2. Aksin Laura
3. Arge Klen-Roy
4. Aru Kristjan
5. Feofanov Hanna
6. Grib Katariina
7. Hanvere Liina
8. Kaaremäe Mark (kuldmedal)
9. Kaljula Sivert
10. Kasenurm Keiti
11. Kannel Jan-Henry
12. Kaup Karmel
13. Kohv Annabel
14. Kruusa Carolayn
15. Kullam Ingrid (kuldmedal)
16. Loime Klein
17. Mihklepp Karin
18. Mikson Lennelotta
19. Must Remo
20. Naaris Annemari (kuldmedal)
21. Novikova Diana
22. Post Grete
23. Pupp Agnes
24. Randväli Rain Robert
25. Räim Ketriin
26. Tankler Toomas
27. Täker Angelina
28. Viilo Ingrid