2016 a. lend

G3a klassijuhataja Evelin Laanemets
1. Rasmus Ago
2. Jessika Altmann
3. Jane Arujõe
4. Raigo Arukask
5. Siim Bachmann
6. Rebecka Ester
7. Elise Holter
8. Kätlin Ild (hõbemedal)
9. Jana Jänes
10. Killu-Laura Kiin
11. Margaret Lankots
12. Kristian Lenk
13. Egert Linkmann
14. Madis Mihklepp
15. Ruti Moos
16. Anete Mootse
17. Mariann-Krõõt Mätas
18. Johanna Pärn
19. Robin Reidma
20. Ketlin Saar (kuldmedal)
21. Joosep Talts
22. Loviise Talvaru
23. Silver Tamme
24. Carl Tõnismann
25. Arlet Robert Uusna
26. Selestin Vaiksaar
27. Jan Lennart Võigemast
28. Marii Õismets
29. Drew-Brenet Õispuu

G3b klassijuhataja Eve Merilo
1. Madis Arumäe
2. Kadi Bekker
3. Mall Haas
4. Karl Kangur
5. Merli Kasemets
6. Martin Käremaa
7. Hanna-Stina Lautri
8. Eeros Lees
9. Renate-Anett Niinemets
10. Ragne Nikkel
11. Anastasia Poddubko
12. Henrico Rattasepp
13. Merilin Reepalu (hõbemedal)
14. Sandra Rožkova
15. Annabel Ruusmaa
16. Johann Saamann
17. Siim Siimer
18. Anette Talvik
19. Alice Teki
20. Diana Tisler
21. Kert Ude
22. Kaile Vahtmeister
23. Joanna Maria Veltson

G3c klassijuhataja Marge Tuul
1. Joosep Aasamägi
2. Siim Erik Akkermann (kuldemedal)
3. Olger Antsmaa
4. Joonas Born
5. Henri Hansson
6. Carl-Hendric Hein
7. Robert Jaanimägi
8. Elizaveta Jasnova (hõbemedal)
9. Kaur Kalmus
10. Kristjan Karama
11. Jürgen Kutsar
12. Karoliina Kullas
13. Helger Kuusik
14. Kristel Lusikas
15. Birgit Malken
16. Elis Massu
17. Hanna-Liisa Ott
18. Laura Pärna (hõbemedal)
19. Alexander Rannar
20. Lizette Rattam
21. Mareli Reinhold
22. Triinu Rozkov
23. Mairit Saar
24. Mirko Saluvere
25. Marie Seppik
26. Kelli Tamm
27. Riin Tamm
28. Karel Vuks

12a klassijuhataja Meeri Rebane
1. Ergo Enn
2. Rait Joa (hõbemedal)
3. Martin Kaelep
4. Ita Kuusik
5. Deborah Kuusik
6. Alek Künnapuu
7. Kärolin Lannajärv
8. Robin Leas
9. Marleen Lippmaa
10. Sander Luik
11. Ave Mitt
12. Mart Mägi
13. Karl Pajula
14. Violetta Plink
15. Heindrich Urmet Pärn
16. Liisa Rapatskaja
17. Carolina Reidma
18. Kristo Roots
19. Daniel Russ
20. Kerda Saagim
21. Elli Sepp
22. Silver Sepp
23. Endri Soomere
24. Rait Tammet
25. Reivo Türnpuu
26. Jorgen Ööpik

12b klassijuhataja Kaia Metsaalt
1. Johanna Aava
2. Georg Alemaa
3. Aleks Alvela
4. Reio Eamets
5. Relika Grünberg
6. Kaijus Janis
7. Maarja Karbus
8. Mihkel Kirves
9. Gert Kutsar
10. Janek Küla
11. Marko Laius
12. Sandra Liivrand
13. Elsbet Lippmaa
14. Liisu Mitt
15. Melinda-Brigitta Must
16. Germo Nõgesmaa
17. Olavo Ojatamm
18. Henry Peet
19. Robertas Požela
20. Kevin Puusild
21. Madis Roosaar
22. Hanna Rätsep
23. Aleks Siht
24. Liisi Sõmera
25. Kerli Tammann
26. Mariann Timberg
27. Marek Trei
28. Regina Tsokalo
29. Anna-Maria Vassiljev
30. Eleri Vits
31. Kairi Õisma

12c klassijuhataja Kadri Kõrre
1. Taavi Aus
2. Jaana Barinova
3. Anett Heinam
4. Dag Riit Holmen
5. Kristel Jõulu
6. Emmeliine Kallau
7. Helly Klooster
8. Martin Kirast
9. Anita Kuldsalu
10. Epp Kuusik
11. Eliisabeth Leheste
12. Lisa-Maria Lillemägi
13. Maarja-Liis Linnas
14. Kelly Lohk
15. Laura Lumi
16. Karoline Lünekund
17. Aleksandr Marks
18. Martin Mitt
19. Eliise Nõmm
20. Johannes Ojamäe
21. Georg Orover
22. Ruuben Palu
23. Marten Penu
24. Anna-Maria Pink (hõbemedal)
25. Karin Ploomipuu
26. Mait Reinart
27. Kertu Saviots
28. Anna-Maria Tagu
29. Jari-Eemil Törmälehto