2015 a. lend

G3a klassijuhataja Elle Kera

1. Rasmus Aaviste
2. Margret Alttoa
3. Ann-Brit Anson
4. Kadi Ann Busch
5. Linda Hanvere (hõbemedal)
6. Kätlyn Hiibus
7. Elina Jantson
8. Karl-Daniel Karu
9. Kasper Kase
10. Karmel Kostabi
11. Kristel Kostabi
12. Arlet Kubu
13. Raul Kullam
14. Karl-Joonatan Kvell
15. Lisett Laurimäe (kuldmedal)
16. Andre Lepik
17. Rein Luuk
18. Tessa Meltsas
19. Sander Mets
20. Taavi Nõmm
21. Jaagup Retsja
22. Brenda Rosenberg
23. Getlin Rohtla
24. Anne Rudnitski
25. Karmo Siim
26. Siim Sisask
27. Kelly Solovjov
28. Piret Sommer
29. Elina Maarja Suitso
30. Gert Sädem
31. Olari Tehver
32. Egle Truuman (kuldmedal)
33. Jörgen Vanamõisa

G3b klassijuhataja Liis Raal-Virks

1. Laura Allik
2. Violetta-Gloria Dmitrieva
3. Greeta Grant
4. Gätriin Gerlein
5. Keiti Huik
6. Andri Kask
7. Vahur Kesküla
8. Annika Koppel
9. Reti Kurm
10. Siret Kustassoo

11. Kadri-Elise Lasn
12. Grete-Liis Loog
13. Alice Lublo
14. Anne-Mari Maibach
15. Triinu Mölder (kuldmedal)
16. Helen Paddernik
17. Laura Pampa
18. Kelli Pullisaar
19. Õie Pärn
20. Kristiina Ristmäe
21. Kristin Saare
22. Ingrid Soomets
23. Anette Steinberg
24. Enelin Tillart
25. Lisann Treial
26. Kelli Tõnismäe
27. Kaidy Õismets
28. Triinu Ülemaante

G3c klassijuhataja Marika Ristmäe

1. Heleri Alliksoo
2. Karl Eerik Eisenschmidt
3. Kristlin Heinsoo
4. Anete Juhari
5. Sandra Kaldasaun
6. Laura Karuks
7. Silver Karuks
8. Henry Kõvatomas
9. Markko Laanepõld
10. Kristlyn Liier
11. Kaspar Majas
12. Kristjan Mäe
13. Meelis Mäearu
14. Andre Nael (hõbemedal)
15. Kristian Nisumaa
16. Mihkel Oitsalu
17. Kristel Pelju
18. Andero Kauri Pinka
19. Hendrik Rannala
20. Kristiina Rea
21. Stefani Saglo
22. Siim Soovik
23. Avo Suur
24. Raimond Tamm
25. Taavi Tamm
26. Kertu Tapp
27. Kristi Tiido
28. Mirjam Tjulkin (kuldmedal)
29. Johannes Vahe
30. Tõnn Viilik
31. Janeli Voll

12A klassijuhataja Sarmite Tammekivi

1. Genn Aasmets
2. Kaarel Almosen
3. Alina Birjuk
4. Anna Lotta Hagi
5. Karmen Hiis
6. Janar Kivilo (kuldmedal)
7. Merit Kohv
8. Aijar Kukk
9. Kevin Kõrvits
10. André Laanepõld
11. Merili Lobjakas
12. Jaak-Peeter Oja
13. Kristo Paddernik
14. Vahur Raba
15. Andres Raja
16. Henri Rand
17. Laura Raun
18. Karl Robert Reinart (hõbemedal)
19. Hanna-Christine Rotmeister
20. Kristel Talimaa (hõbemedal)
21. Enrico Tammekänd
22. Ly Teiss
23. Aivi Ulp

12B klassijuhataja Vaike Ilp

1. Gen Annuk
2. Kristina Aidla
3. Kaspar Arusalu
4. Hannes Dvorjanski
5. Madis Heinmets
6. Krista Kivi
7. Linda Kruusmann
8. Karolina Kuusik
9. Lillerine Lille
10. Laura Pukk
11. Ruut Raev
12. Hendry Raudsepp
13. Nele-Anette Taggo
14. Reine-Allika Tsepkin
15. Viktoria Tugedam
16. Linda Usta
17. Kristella Viltmann
18. Maarja Virula

12C klassijuhataja Reet Ojasoo

1. Reelika Aaren
2. Sharon Kelly Anso
3. Kätlin Getko
4. Eliis Hanschmidt
5. Hanna-Liisa Holm
6. Kelli Jaakson
7. Matis Juuremaa
8. Madli-Ann Jõesalu
9. Kenert Karu
10. Roland Kasenurm
11. Rauno Kriisa
12. Edwin Lee
13. Rait Lehis
14. Sille Loo
15. Kristel Lusik
16. Helen Lumiste
17. Mari Ann Markus
18. Marleen Martin
19. Sander Nikolai
20. Helery Ketter Pirs
21. Ken Rütkenen
22. Karina Sorokina
23. Hendrik Tõnisson
24. Karin Uustal
25. Raimo Vaargas
26. Karin Vahenurm
27. Hanna Maria Vask