Edu toonud sportlased 2012/2013

1.klass
1. Merili Tiik 1a 3.komb.teatejooks
2. Mia Malmets 1a 3.komb.teatejooks
3.        Brianna    Mumma 1a 3.komb.teatejooks
4. Kaspar Aus 1a 3.komb.teatejooks
5. Risto Sein 1a 3.komb.teatejooks
6. Marietta Madisson 1b 3.komb.teatejooks
7. Erko Nigul 1b 3.komb.teatejooks
8. Tanel Meos 1b 3.komb.teatejooks
9. Artur Stritz 1b 3.komb.teatejooks
10. Gerda Saar 1c 3.komb.teatejooks
11. Trii Tähe 1c 3.komb.teatejooks
12. Ants Gustavson 1c 3.komb.teatejooks
13. Romet Mäetalu 1c 3.komb.teatejooks
2.klass
1. Brigita Jõekäär 2b 3.rahvastepall
2. Mirtel Mogom 2b 3.rahvastepall
3.  Kristin Salu 2b 3.rahvastepall
4. Hiie  Vent 2b 1.kergejõustik.1.kombineeritud tj,3.rahvastepall
5.       Kristel Lükk 2a 3.rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
6. Liise-Marie Kriis 2a 3.rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
7. Berit Rits 2a 3.rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
8. Iiris Reier 2a 3.rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
9. Matias H. Nurmik 2a 3. rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
10. Albert Press 2a 3. rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
11. Robi Kose 2a 3. rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
12. Artur Trussmann 2a 3. rahvastepall, 1.kombineeritud tj.
13. Taire Teniste 2b 1.komb.teatejooks
14. Kaspar Maanus Maamets 2b 1.komb.teatejooks
15. Karel-Glaus Vest 2b 1.komb.teatejooks
4.klass
1. Triin Juurik 4a 3.rahvastepall piirkond, 10.vabar.korvpall
2. Katriin Juurik 4a 3.rahvastepall piirkond
3 .      Kerli Kaasikoja 4a 3.rahvastepall piirk., 10.vabar.korvpall
4. Margareeta Rebane 4a 3. rahvastepall piirk., 10.vabar.korvpall
5. Marin Vilk 4a 3. rahvastepall piirk., 10.vabar.korvpall
6. Kadri Reinik 4b 3. rahvastepall piirk., 10.vabar.korvpall
.7. Helari Adamson 4a 1.rahvastepall
8. Kristofer Robin Tikenberg 4a 1.rahvastepall
9. Robin Limberg 4b 1.rahvastepall
10. Karl  Johannes Tali 4b 1.rahvastepall
11. Raul Tääker 4b 1.rahvastepall
12. Steven Sepp 4b 1.rahvastepall
13. Rannar Merila 4b 1.rahvastepall
14.     Kaisa Kivi 4a 1.rahvastepall
15. Kelli Ehavee 4b 1.rahvastepall
16. Megan Meerits 4a 2.kergejõustik
17. Kathy Scarlet Kalda 4a 2.kergejõustik
5. klass
1. Emely Karhu 5b 1.rahvastepall
2. Meeli  Kaasikoja 5b 2.linnas korvpall,10. vabar.korvpall
3. Angela Krimm 5b 2.linnas korvpall,10. vabar.korvpall
4. Andero Karuks 5c 1.rahvastep.,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
5. Jürgen Lohu 5c 1.saalijalgpall, 1.kergej., 3.jalgpall linnas
6. Henri Sai 5c 1.rahvastepall,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
7. Joonas Sild 5a 1.rahvastepall,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
8. Sander Lepik 5a 1.rahvastepall,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
9. Mathias Lautri 5a 1.rahvastepall,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
10. Kevin Kruse 5a 1.rahvastepall,4.piirk.rahvastepall, 4.vabar.rahvastepall
11. Cleer Põldsaar 5a 1.kergejõustik
12. Ats Poopuu 5a jalgpall
13. Jane Vent 5a 3.rahvastepall  piirkondlik, 2.korvpall
14. Ketlin Kruse 5a 1.kergejõustik
15. Piia-Liisa Künnapas 5a 1.kergejõustik
16. Anli Gea Põldemaa 5a 1.kergejõustik
17. Ragnar Salumaa 5a 1.kergejõustik
6. klass
1. Anna Liis Pavelson 6b 2.sõudeergomeeter
2. Stella Porss 6c 1.pendelteatejooks,1.4x100m teatjooks
3. Reena Mäe 6c 1.pendelteatejooks
4. Eliise Rohtla 6c 1.orienteerumine
5. Andla Laine 6c 1. orienteerumine
6. Katriin Vesseluha 6c 1.pendelteatejooks
7. Kristiina Korõtnikova 6c 1.pendelteatejooks
8. Annabel Mõtus 6c võrkpall
9. Karin Kristin Oppe 6c võrkpall
10. Marite Kaunissaare 6a võrkpall
11. Kädi Peterson 6a 1.4x100m teatejooks,võrkpall,1.pendelteatejooks
12. Venda Pilme
13. Otto Gustavson
14. Martin Lepaste
15. Ralf Karpender
16. Rocco Oja
17. Raido Ott
18. Mardo Turi
7. klass
1. Triin Tjulkin 7a 1.võistkondlik orienteerumine, 1.pendelteatej.
2. Madli Männik 7a 1.võistkondlik orienteerumine
3. Kethlin Visas 7a 1.võistkondlik orienteerumine, 1.pendelteatej.
4. Gerlyn Triksberg 7a 1.sõudeergomeeter, 1.võistk.orienteerumine
5. Kaisa Mumma 7a 1.kergejõustik
6. Hanna  Andla 7b 1.pendelteatejooks
7. Kristi Maiste 7b 1.pendelteatejooks
8. Kreete Saar 7b 1.pendelteatejooks
9. Mariann Pirn 7b 2.korvpall
10. Maribel Pirn 7b 2.korvpall
11. Mihkel Lepaste
12. Brandon Loorits
13. Rain Ruus
14. Tauno Tamm
15. Karl Tulmin
16. Karl-Edgar Kukk
17. Klaid Hännile
18. Eiko Kuningas
19. Tauri Miilits
20. Henri Nael
21. Tarvin Trussmann
22. August Vesik
8. klass
1. Ingrid Viilo 8a 1.kergejõustik
2. Elo Vent 8a 3.korvpall
3. Simoone Mumma 8b 3.korvpall
4. Sivert Kaljula
5. Rasmus Roosaar
6. Toomas Tankler
7. Alvar Valtna
8. Aleksander Algo
9. Henrig Jaan
10. Romek Salumets
11. Aristo Maidla
9. klass
1. Loviise  Talvaru 9b 3. korvpall
2. Amanda Poopuu 9a 3.korvpall
3. Annemari Tatra 9a 3.korvpall
4. Liisbeth Suursild 9a 3.korvpall
5. Mari- Liis Tõnismäe 9a 3.korvpall
6. Kätlin Tugedam 9a 3.korvpall
7. Henri Hansson
8. Kristjan Karama
9. Vahur Mäe
10. Hardi Ristimägi
11. Daniel Russ
12. Mirko Saluvere
13. Drew Brenet Õispuu
14. Karl Kaelep
10. klass
1. Anette Steinberg 10b 3. võrkpall rahvaliiga, 5. vabar.võrkpall, 1.sõudeergomeeter
2. Lisann Treial 10b 2.võistkond sõudeergomeeter
3. Triinu Ülemaante 10b 3. võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
4. Laura Allik 10b 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
5. Brenda Rosenberg 10a 1. võrkpall linnas, 5.vabar.võrkpall
6. Janeli Voll 10a 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
7. Anete Juhari 10c 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
8. Heleri Alliksoo 10c 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
9. Mirjam Tjulkin 10c 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
10. Kelly Solovjov 10a 1.korvpall
11. Karmel Kostabi 10a 1.korvpall, 1.kergejõustik
12. Gerlyn Rohtla 10a 1.korvpall
13. Kristel Lusikas 10c 1.korvpall, 1. kergejõustik
14. Gätriin Gerlein 10b 2.võistkond sõudeergomeeter
15. Kristel Pelju 10c 1. kergejõustik
16. Kristel Kostabi 10a 1. kergejõustik.
17. Karl Eisenschmidt
18. Kristian Nisumaa
19. Siim Soovik
20. Taavi Nõmm
21. Jaagup Retsja
22. Siim Sisask
22. Jörgen Vanamõisa
11. klass
1. Laura Liiv 11a 1.sulgpall
2. Eneli Maal 11a 1.võrkpall, 3. kergejõustik
3. Haldi Rae 11a 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
4. Merili Andla 11c 1.võrkpall
5. Jane Grandberg 11c 1.korvpall
6. Reili Kaljund 11c 1. kergejõustik
7. Sandra Paulberg 11c 1.korvpall
8. Tiina Veider 11c 1.võrkpall
9. Elisabeth Viedehof 11c 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
10. Eliise Jürgenson 11b 3.võrkpall rahvaliiga, 5.vabar.võrkpall
11. Henri Hanson
12. Kardo Maadre
13. Siim Mäeots
14. Paal Hendrik Piller 
15. Markus Ritson
16. Kristen Saarts
17. Madis Tammsaar
18. Martin Aasa
19. Andres Allik
20. Marten Raudsepp
21. Tauno Tekko
12.klass
1. Kerli Kunst 3a 1. võrkpall
2. Helena Lepassar 3a 1.võrkpall
3. Anna Makaronskaja 3a võrkpall
4. Pauliine Mäesalu 3a Line tants Baltimaade meister
5. Lilian Poolak 3a lauatennis
6. Rivo Habakuk
7. Indrek Järvoja
8. Karl Jürgenstein
9. Alder Lepik
10. Egeti Liiv
11. Karl Mäe
12. Martin Riik
13. Jakob Tomson
14. Artur Jürison
15. Karl Kivisik
16. Toomas Kokk
17. Martin Maasik
18. Richard Rõngelep
19. Kaspar Rätsep
20. Styv Solovjov
21. Markus Urban
22. Sten Aron Õige