Edu toonud sportlased 2008/2009

Pärnu Ühisgümnaasiumile edu toonud sportlased 2008/2009 õppeaastal

12.klass

Tambet Anso 3c – jalgpall
Rait Kasesalu 3c – korvpall
Villem Kruusmaa 3c – korvpall
Jaak-Heinrich Jagor 3a – kergejõustik
Mikk Maidla 3a – kergejõustik
Tõnis Oppe 3a – korvpall
Märt Pilme 3a – korvpall
Getter Laar 3a – jalgpall, korvpall, võrkpall
Gerli Noodapera 3c – sõudmine, korvpall

Spordikohtuniku töö eest koolis ja Pärnu linnas 12.klass

Barbara Lehtna 3b
Raul Udras 3b

Kooli olümpiamängude korraldajad:

Linda Sutt 3a
Liisa Rebane 3a
Agnes Ruusmann 3a  

9. klasside lõpetajad:

Timmo Jeret 9b – jalgrattasport
Joosep Laps 9b – sõudmine
Sten Ranne 9b – korvpall
Carl Saks 9b – jalgpall
Andrus Tölp 9b – jalgpall
Timo Vaimann 9b – ujumine
Martin Kangur 9a – autosport
Sten Kõvatoomas 9a – jalgpall
Artur Rättel 9a – jalgpall
Vahur Vahtra 9a – võrkpall
Tõnis Vihmoja 9a – jalgpall
Taavi Tammik 9a – kergejõustik
Karoliina Neerut 9a – korvpall
Lilian-Kristina Küüts 9a – kergejõustik
Epp-Liis Künnapas 9a – korvpall
Merilin Toomra 9a – kergejõustik
Kirsti Vill 9a – kergejõustik
Katri Kreinin 9b – võrkpall
Stefani Nimtšuk 9b – võrkpall, korvpall
Kristin Parts 9b – võrkpall, korvpall
Lisette Tõnutare 9b – kergejõustik
Sirli Väli 9b – võrkpall

5.klassid:

Hardi Ristimägi 5b
Drew-Brenet Õispuu 5b
Mirko Saluvere 5b
Kristjan Karama 5b
Henri Hanson 5a
Karl-Erik Oja 5a
Mihkel Pettinen 5b
Hanna-Liisa Ott 5a
Amanda Poopuu 5a
Liisbeth Suursild 5a
Annemari Tatra 5a
Marili Tomingas 5a
Grete Lainela 5a

6. klassid:

Aleks Väärt 6b
Jaagup Retsja 6b
Kristjan Nisumaa 6b
Karl-Daniel Karu 6a
Karl Lilles 6a
Taavi Nõmm 6a
Oliver Seling 6a
Siim  Soovik 6a
Jörgen Vanamõia 6a
Bren-Egeti Õispuu 6a
Janeli Voll 6a
Mirjam Tjulkin 6a
Sarah Särav 6a
Stefani Saglo 6a
Kristiina Ristimäe 6a
Kelli Pullisaar 6a
Getlin Rohtla 6b

7. klassid:

Martin Aasa 7a
Aap Erik Lai 7a
Siim Mäeots 7a
Marten Raudsepp 7a
Rihard Silt 7a
Karl Kallas 7a
Risto Salumets 7a
Kristo Koik 7b
Kevin Lilleleht 7b
Markus Ritson 7b
Mikk Golubtsov 7b
Karl-Rene Kõlvart 7b
Sofia Gratšova 7b
Maarja-Liis Jõekäär 7b
Reili Kaljund 7b
Eliis Tammela 7b
Iti Kolla 7b
Triin Lumi 7b
Ingrid-Ann Peeba 7b
Tiina Veider 7b
Merilin Aasa 7a

8. klassid:

Rivo Habakuk
Indrek Järvoja
Karl Jürgenstein
Toomas Kukk
Karl Mäe
Jakob Tomson
Artur Jürison
Alder Lepik
Markus Mere
Kevin Piperal
Markus Urban
Danna Eeskivi
Helena Feofanov
Kerli Kunst
Helena Lepassaar
Anna Makaronskaja
Lilian Poolak
Gerda Undo

10. klassid:

Erik Jagor 1a
Hans-Jürgen Peda 1a – korvpall, kergejõustik, koolitants
Egert Killing 1a
Arvo Sulu 1c – korvpall, koolitants
Raimond Vaba 1c
Mehis Kont 1c
Siim Karro 1a – koolitants
Kristian Taaksalu 1a – koolitants
Andrus Ilp 1a – koolitants
Kerstin-Hedvig Martmaa 1a
Merilin Paalo 1a – võrkpall
Siiri Paiste 1a – võrkpall
Karoline Suhhov 1a – võrkpall
Liisi Laidvee 1c – korvpall
Getter Ots 1c – korvpall
Katri Randmaa 1c – korvpall
Triinu Rebane 1c – korvpall
Kiiri Toomberg 1b – võrkpall
Liis Tapasia 1a – kooli olümpiamängude korraldaja

10. klassid:

Sten Õitspuu 2b
Jürgen Jürvetson 2c
Greger Könninge
Andres Raev
Mark Roseniit
Tiismaa Timo
Jevgeni Ossipov
Jana Gnezdova 2b
Annika Laar 2b – korvpall, võrkpall
Julija Mõnnakmäe 2a – võrkpall
Kati-Liis Kokk 2a – võrkpall
Piibe-Mari Kokk 2a – võrkpall
Kristi Jürgenstein 2c – kergejõustik
Liis Massa 2c – kergejõustik
Marja-Liisa Alliksoo 2c – kergejõustik
Luisa-Linda Pirsko 2a – sõudeergomeeter
Marleen Alttoa 2a – koolitants
Helleriin Hunt 2a – koolitants
Kristin Leis 2a – koolitants
Mari Naaris 2a – koolitants
Liis Rebane 2a – koolitants
Anni Sutt 2a – kooli olümpiamängude korraldaja