Edu toonud sportlased 2005/2006

3. klass

1. Ristimäe, Kristiina                3a

2. Reinik, Annika                     3a

3. Saglo, Stefani                      3a

4. Tjulkin, Mirjam                     3a

5. Raavik, Elica                        3a

6. Rotmeister, Hanna               3a

7. Vahe, Johannes                   3a

8. Saartok Aleksander              3a

9. Selling, Oliver                      3a

10. Õunapuu, Chris                  3a

11. Nõmm, Taavi                     3a

12. Rannak, Randar                 3a

13. Sorokina, Karina                 3b

14. Brant, Greeta                     3b

15. Mäe, Kristjan                      3b

 

4. klass

1. Aasa, Merilin                       4a

2. Mäeots, Siim                       4a

3. Soovik, Siim                        4a

4. Kallas, Karl                          4a

5. Arslanova, Irena                  4b

6. Gratšova, Sofia                    4b

7. Jõekäär, Maarja-Liis             4b

8. Kaljund, Reili                       4b

9. Peeba, Ingrid-Änn                4b

10. Tammela, Eliis                   4b

11. Õis, Deivi                          4b

12. Kolla, Iti                            4b

13. Golubtsov, Mikk                 4b

14. Lilleleht, Kevin                   4b

15. Kõlvart, Karl                       4b

16. Mägi, Margus                     4b

17. Koik, Kristo                        4b

 

5. klass

1. Kunst, Kerli                          5a

2. Kodasma, Gerli                    5a

3. Orumaa, Jane                      5a

4. Leppind, Nele                       5a

5. Lepassar, Helena                  5a

6. Makaronskaja, Anna              5a

7. Mäesalu, Pauliine                  5a

8. Pere, Laura                          5a

9. Habakuk, Rivo                      5a

10. Järvoja, Indrek                   5a

11. Jürgenstein, Karl                 5a

12. Kokk, Toomas                    5a

13. Mäe, Karl                           5a

14. Niin, Ragnar                       5a

15. Kalde, Olari                        5a

16. Jõesaar, Diana                   5b

17. Tammekänd, Heseri            5b

18. Tisler, Liis                          5b

19. Poolak, Lilian                     5b

20. Undo, Gerda                      5b

21. Viimsalu, Kristin                 5b

22. Lepik, Alder                       5b

23. Jürison, Artur                     5b

24. Muskat, Fredi-Hard             5b

25. Tarsalainen, Sten               5b

26. Tamm, Reiko                     5b

27. Piperal, Kevin                     5b

28. Mere, Markus                     5b

29. Tõll, Silver                         5b

 

6. klass

1. Kaasik, Kaisa                      6a        suusatamine

2. Künnapas, Epp-Liis              6a        korvpall

3. Neerut, Karolina                  6a        korvpall, kergejõustik

4. Timošenko, Jelizaveta         6a        kergejõustik

5. Rättel, Artur                        6a        jalgpall

6. Vihmoja, Tõnis                    6a        jalgpall

7. Tammik, Taavi                    6a        kergejõustik

8. Nimtšuk, Stefani                  6b        kergejõustik

9. Tõnutare, Lisette                 6b        kergejõustik

10. Kreinin, Katri                     6b        võrkpall

11. Väli, Sirli                           6b        võrkpall

12. Parts, Kristin                     6b        korvpall

13. Ranne, Sten                      6b        korvpall

14. Naaris, Siim                       6b        jalgpall

15. Laos, Joosep                     6b        kergejõustik

16. Jeret, Timmo                     6b        kergejõustik, korvpall

 

7. klass

1. Lippe, Silvia                       7a        kergejõustik

2. Paalo, Merilin                     7a        võrkpall

3. Paiste, Siiri                         7a        võrkpall

4. Ralmann, Sten                    7a        jalgpall, korvpall, kergejõustik

5. Põldemaa, Kaspar               7a        jalgpall

6. Peda, Hans-Jürgen              7a        korvpall

7. Kukk, Kristo                        7a        korvpall

8. Jagor, Erik                          7a        kergejõustik

9. Raud, Mikk                         7a        kergejõustik, korvpall

10. Aitai, Helen                       7b        korvpall

11. Jõesaar, Deivy                   7b        korvpall

12. Suhhov, Karoline                7b        korvpall

13. Püttsepp, Elise                   7b        kergejõustik

14. Kõvatoomas, Sten              7b        jalgpall, korvpall

 

8. klass

1. Hunt, Helerin                      8a        koolitants

2. Pajusalu, Mart                     8a        korvpall, võrkpall

3. Jürvetson, Jürgen                8a        korvpall

4. Kingi, Karl                          8a        korvpall

5. Tipp, Rivar                         8a        kergejõustik

6. Mõnnakmäe, Julija              8b        võrkpall

7. Bogdanov, Jan                    8b        kergejõustik

8. Luht, Venjamin                   8b        kergejõustik

9. Alliksoo, Marja-Liisa            8c        kergejõustik

10. Anspal, Berit                     8c        kergejõustik

11. Jürgenstein, Kristi              8c        kergejõustik

12. Naaris, Mari                      8c        koolitants

 

9. klass

1. Püttsepp, Edeliis                  9a        kergejõustik

2. Pilme, Märt                         9a        korvpall

3. Maidla, Mikk                       9a        võrkpall

4. Soll, Devid                          9a        korvpall

5. Noodapera, Gerli                 9b        sõudmine

6. Telve, Keiu                         9b        kergejõustik, sportmängud

7. Kruusmaa, Kristiina             9b        sportmängud

8. Künnapas, Mikk                  9b        korvpall

9. Oruman, Mari-Liis                9c        kergejõustik

10. Zalevskaja, Emma             9c        kergejõustik

11. Hunt, Henri                       9c        korvpall

12. Smeljanski, Silver              9c        korvpall

 

Gümnaasium

1. Mandre, Merlyn                      10a      koolitants

2. Hämarsalu, Taavi                   10a      korvpall

3. Kaljund, Risto                        10a      korvpall

4. Kirschbaum, Rauno                10a      kergejõustik

5. Laos, Juhan                          10a      ujumine

6. Lepik, Arko                           10a      korvpall, kergejõustik

7. Särav, Sandra                       10b      koolitants

8. Kaljula, Kaspar                      10c      korvpall

9. Ollesk, Marten                      10c       korvpall

10. Laas, Karin                         10d      koolitants

11. Tulnola, Hanna                   10d      koolitants

12. Koodi, Kaspar                     10d      koolitants

13. Lass, Liisu                          11a      võrkpall

14. Rehe, Reeli                        11a      võrkpall

15. Jaanus, Anneliis                  11a      koolitants

16. Mets, Mari-Ly                      11b      kergejõustik

17. Mälk, Kaisa                         11b      kergejõustik

18. Siim, Birgit                         11b      kergejõustik

19. Enn, Kadri                          11b      kergejõustik

20. Auväärt, Reili                      11b      koolitants

21. Reiväli, Ann-Marii                11b      koolitants

22. Kurgjärv, Sigrid                   11c      korvpall, kergejõustik

23. Saulep, Merilyn                   11c      korvpall, kergejõustik

24. Laanesoo, Merlin                11d      kergejõustik

25. Kitunen, Elisa                     11d      korvpall

26. Hunt, Helen                       12a      kergejõustik

27. Lohu, Ene-Liis                    12a      kergejõustik

28. Kärg, Priit                          12a      aerutamine

29. Räägel, Alvar                     12a      sõudmine

30. Tšaikovski, Keith                12a      korvpall

31. Alekõrs, Kadri                    12b      võrkpall, korvpall

32. Laanemets, Kadri               12b      võrkpall, korvpall

33. Mäe, Jaanus                      12b      kergejõustik

34. Lebedev, Liis                     12c      korvpall

35. Sartakov, Ege                    12c      korvpall

36. Sild, Sigbrit                        12c      koolitants

37. Umb, Elise                         12c      purjetamine

38. Akenberg, Egert                 12c      koolitants, tennis

39. Parman, Rait                     12c      kergejõustik

40. Alekask, Priit                     12c      jalgpall, koolitants

41. Jeret, Keijo                        12c      koolitants

42. Lumiste, Ando                   12c      korvpall, koolitants

43. Merilo, Ivar                       12c      kergejõustik

44. Merilo, Janar                     12c      kergejõustik